Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl ivartalanítás előtt hány...

Nyúl ivartalanítás előtt hány órával nem ehet már semmit?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha délelőtt viszed, este még ehet, de a műtét napján reggel már nem.
2016. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha délután 3ra visszük, reggel 7kor még kaphat?
2016. ápr. 24. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A műtét előtt a nyulat nem kell éheztetni. Hiszen a nyúl nem tud hányni, tehát nem áll fenn annak veszélye, hogy az altatás során valami a légcsövébe kerül. Mivel ahhoz vagyunk hozzászoktatva, hogy műtét előtt se enni, se inni nem szabad, a nyúlnál is ezt fogják mondani. Egyébként a nyúlnak nem lesz baja, ha nem eszik egy napig.


ezt kimasoltam..általaban a mütetek, reggel, délelött vannak, tehat elöz este 22 ig ehet sztem.

üdv

2016. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tilos éheztetni!!!

Nem képesek hányni, viszont ha nem esznek, leáll az emésztésük, amibe belepusztulnak. Figyelni kell, hogy egyen a műtét után, nehogy baj legyen.

2016. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, a nyulak képtelenek hányni, tehát éheztetni fölösleges őket, sőt kimondottan veszélyes. Ha a nyuszi gyomra teljesen kiürül és nem kap enni, akkor valóban leállhat az emésztése és/vagy más komoly problémák adódhatnak. Ha műtét előtt eszik, attól viszont semmi baja sem lesz, tehát ne éheztesd!
2016. ápr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ehet közvetlenül műtét előtt is. Sőt! Jobb is, ha eszik, mert ébredés után könnyebben indul be az emésztése.

Az én nyuszimat is műtötték már többször, mindig evett előtte.

2016. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Egyen és igyon, az neki a legjobb. Akár 2 órakor is ehet még!!!! :)
2016. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!^^
2016. ápr. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!