Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két futóegerem (hímek) összeve...

Két futóegerem (hímek) összeverekedtek 2,5 év után. Össze engedhetem őket újra? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két hím mongol futóegerem napokkal ezelött összeverekedett, véresen (nem játékból). Szét lettek választva, és most egy légtérben vannak, de egy rács elválasztja őket. A ketrecben 4-en vannak, mind hím, jól össze szokott csapat. 1 apa van, két saját fia, és egy odaszoktatott hím (az apa verekedett össze az egyik fiával). Nöstény nincs, hely van bőven, étel és víz is van, szóval a környezet megfelelő. Kérdés, hogy össze engedhetem őket újra, illetve mekkora az esélye, hogy újra egymásnak fognak esni? És van e ötlet, hogy miért támadhattak egymásnak? Előre is köszi!
2010. ápr. 7. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Adj nekik húst!! És akkor nem mennek egymásnak!! Higgy nekem!!! Nem egyszer volt egerem és mai napig vannak hörcsögeim... Ők is mind ezt tették egymással! Ha van csont azt is lehet nekik adni!! Húsból : főtt húst akár párizsit!

Csak ez lehet a baj.

Meg az is lehet,hogy meg akarják mutatni,hogy ki az erősebb HÍM!!!

Remélem segítettem... Vigyázz rájuk!!

2010. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!