Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudjam, hogy vemhes e...

Honnan tudjam, hogy vemhes e a nyuszim?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt történt egy kis baleset...

Van egy nőstény és egy bak nyuszim de SOHA!! nem engedtük őket össze , mert nem vagyunk tenyésztők ,nem szerettünk volna esetlegesen genetikahibás kisnyuszikat.De szombaton valahogy sikerült összeszökniük és láttam hogy a fiú ráugrik.Ha most vemhes lett mit csináljak? Honnan tudjam hogy vemhes ?



2016. ápr. 25. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár hét múlva kiderül. Azt mondd meg, miért nincs legalább az egyik ivartalanítva?
2016. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítva lenne legalább az egyik, akkor együtt is lehetne tartani őket, mivel a nyulak társas lények. Tehát ivartalanítás javasolt, főleg a nősténynek, így megelőzendő az esetleges utódok megszületését.
2016. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van,gondoltam rá,csak féltem ,hogy túl kockázatos,de ezek után el fogjuk vinni!
2016. ápr. 25. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a nőstény? Ha elmúlt egy éves, és korábban nem fialt, akkor bele is pusztulhat.
2016. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mostmár sajnos nem nagyon van mit tenni, vársz.

A bakot pedig ivartalaníttasd minél előbb, akár holnap! Rutinműtét, szinte nulla kockázat. Utána meg tartsd együtt őket, hadd legyenek boldogok, társas lények.

2016. ápr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkezdi kaparni az almot, kitépi a szőrét és fészket készít belőle. :D
2016. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!