Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok Segíteni? Nagyon...

Tudnátok Segíteni? Nagyon szépen kérem normális válaszokat adjatok Előre köszi Na szóval: szerintetek milyen kis házi kedvencet vegye? Hörcsögöt ne írjatok! Mert már kettő hörcsögömet elveszítettem meghaltak Valami olyat ami nem büdös nagyon!

Figyelt kérdés
:D :p :D :) <(")
2016. ápr. 25. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Törpenyulak?

Rendszeres takarítás mellett nem büdösek, párban kell őket tartani, elég érzékeny, de nagyon édes állatok. Ha esetleg érdekel, írok részletesebben a tartásáról (nekem is vannak).

2016. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na tud valaki valami jót?
2016. ápr. 25. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Tengerimalac?


Mellesleg egyik állat sem büdös rendszeres takarítás mellett.


És mindenesetre bármit választasz, a neten biztosan lesz róla egy csomó infó, hogy mekkora hely kell neki és milyen táplálék, a tartásáról stb., úgyhogy ne felejts el majd utánaolvasni az állat és a te érdekedben is.

2016. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1000 másik ilyen kérdést láttam már itt 10-20 válasszal. Nem értem miért nem tud az ember alaposan szétnézni akár itt, akàr az interneten mielőtt feltesz egy ezerszer átrágott kérdést...

Minden állatnak van egy jellegzetes szaga. Ezellen nem tudsz mit tenni, viszont ha rendszeresen takarítod akkor nem fogod erőteljesen érezni, illetve nem is az ő szagát, hanem az ürülékét.

Én ajánlanék meg (a törpenyuszin és tengerimalacon kívül) törpesünit, csincsillát, patkányt, degut. Hortelen ennyi jutott eszembe.

Nézz szét itt, egy csomó választ fogsz kapni a kérdésedre, ha veszed a fáradságot és kikeresgéled a kérdések között.

2016. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mongol futóegér. Én a hétvégén kaptam 2 fiút. Írtó jófejek
2016. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a futóegér jó ötlet
2016. ápr. 27. 17:14
 7/7 anonim válasza:
Csincsilla, papagáj, sün, béka, kígyó, patkány, macska, degu, tengerimalac, hal, teknős, bárány, kutya, kecske...
2016. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!