Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacaitok hányszor...

A tengerimalacaitok hányszor isznak éjszaka? Én legalább 6x hallottam hogy iszik, ez normális? (golyós itató)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2016. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, hidd el, tudja ő, hogy mikor mennyi folyadékra van szüksége. Remélem azért napközben adsz neki legalább egyszer zöldséget/gyümölcsöt.
2016. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, persze. Táp, zacskós szárított zöldség-gyümölcs mindig van előtte. Ezt jobb napi 2x adni, vagy legyen mindig előtte? Répát-almát egyéb gyümölcsöt is szoktam adni. Még kezdő malackás vagyok.
2016. ápr. 26. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Ha esetleg zavar tedd ki a szobádból valahova, nálunk is így voltak a rágcsálók, mert nem lehetett mellettük aludni.
2016. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szárított, aszalt gyümikben van cukor, ha pedig túl sok cukrot eszik a malikád akkor komoly betegségei lehetnek. Szerintem csak párat adj neki, ne legyen mindig előtte (magvak, széna, víz ilyesmik lehetnek). Napi egyszer-kétszer adj neki friss zöldséget/gyümölcsöt és minden rendben lesz. Amiatt pedig ne aggódj, hogy túl sokat iszik, az nem probléma. Mivel közeleg a nyár, a melegség naponta cseréld neki az ivóvizét. :)
2016. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nagyon idegesít a hangja akkor javaslom, hogy próbálj ki egy ketrecre szerelhető tálkát (olyat mint a madaraknak van).
2016. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem zavar a hang, csak aggódtam kicsit, de akkor ez normális.
2016. ápr. 26. 19:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy nem tud inni a golyós itatóból valamiért, vagy lassan jön belőle? Ha megnyomom, jön egy vízcsepp, szóval működik.
2016. ápr. 27. 09:09
 9/9 anonim ***** válasza:

"Táp, zacskós szárított zöldség-gyümölcs mindig van előtte. "


- Az nem jó. Széna legyen mindig előtte. Bármi másból csak annyi, hogy 20 perc alatt elfogyjon. Ha állandóan látja a nasit, a szénához ritkábban nyúl, és ennek komoly következményei lehetnek.

2016. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!