Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a hörcsögömmel?

Mi van a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
most egy két napja kezde el csinálni, egésznap szinte csak alszik, (lassan 2 éves) már nem mászik fel a ketrecet rágcsálni viszont eszik. olyan mint egy öreg ember nem igazán tud már futkározni meg ha feláll és elkezd menni egy picit instabil. vki segítsen, nem tudom ez vmi betegség vagy már öreg, nem akarok még elbúcsuzni tőle :( kap rendesen kaját van vize is.nem szuszog, nem csipás a szeme, egy picit világos a bundája és már a buksijánál fehéredik :).

2016. ápr. 26. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, öregszik szegény, így több pihenés kell neki.
2016. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ebben az az érdekes hogy egyik napról a másikra...
2016. ápr. 26. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hörcsögeim, én emiatt is váltottam tengerimalacra mert csak 1-2 évig vannak veled, ami nagyon kevés idő. A 2 év az már szép kor. Foglalkozz vele minél többet és "készülj fel" a halálára. :(
2016. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, általában egyik napról a másikra történik. :/
2016. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán már egy kicsit megöregedett...Vegyél egy akármilyen kisállatboltban vitamint neki és ez mellett több zöldséget, gyümölcsöt adj a megszekottnál neki. :)
2016. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
hamarosan megdöglik, nyugi
2016. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
anyád is..
2016. máj. 1. 13:53
 8/8 A kérdező kommentje:
meghalt :(
2016. máj. 6. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!