Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes a tengerimalacom?! :O

Vemhes a tengerimalacom?! :O

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már kb egy fél éve van 2 tengerimalacom, elvileg 2 lány, legalábbis én mindig ebben a hitben voltam. Szépen meg is nőttek (elég kicsik voltak még, mikor hozzám kerültek), kb meg is szelidültek, bár az egyik kicsit mindig félénkebb maradt, de elveszi a kezemből a kaját, meg lehet simogatni, elüldögél a kezemben...

De a lényeg: Ma este azt vettem észre, hogy nagyon nagy az egyikük pocakja! Gyorsan ki is vettem (arra gondoltam, esetleg felfúvódhatott, vagy ilyesmi), elég puha a hasa, de amúgy aktív, eszik, és nem mertem nagyon nyomorgatni szegénykét.

Felmerült bennem az a gyanú is, hogy esetleg vemhes. Gyorsan a társát is megfogtam, csekkoltam a nemét, és már nem vagyok annyira biztos benne, hogy lány, mint régen...

Mi lehet vele? Mit csináljak? Létezhet, hogy vemhes (de akkor eddig miért nem lett az? Hiszen kezdetektől együtt laknak!) Vagy tényleg fel lenne fúvódva? De nem látszik lehangoltnak/betegnek, eszik is stb... Valakinek van valami ötlete?


2016. ápr. 28. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Csáó,

Nézetsd meg az állatdokival, az majd kideríti. 😊

2016. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt itt így senkisem tudja neked megállapítani, max ahogy előttem is írták: az állatorvos.
2016. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neten biztos találsz képet arról,hogy hogyan néz ki a nőstény és hogyan a hím. próbáld megállapítani. ha nem megy, állatorvos,ő azt is megmondja,hogy vemhes -e.
2016. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!