Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szivacsos fürdőszoba szőnyeg...

Szivacsos fürdőszoba szőnyeg tengerimalacok alá?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak róla? Muszáj alá rakni valamit (forgácsot, pelletet, újságpapírt, pelust)? Én polár törülközőt használok a malackák alá, az anyag alatt nincsen semmi. Elég macerás mosnom és érdekelne, hogy egy szivacsos fürdőszobaszőnyeggel milyen tapasztalataitok vannak.

2016. máj. 4. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha a törülközőt macerás mosni, a szivacsos fürdőszoba szőnyeget mégjobban. A forgáccsal, pellettel mi a gondod?
2016. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

én inkább forgács párti vagyok. azt egyszerűbb cserélni,főleg ha egy helyre járnak wc-zni,akkor oda tehetsz külön wc-s sarkot, és akkor elég azt cserélni naponta! a többi dolgot meg hetente-két hetente .

de amúgy muszáj valamit rakni alájuk, ez egyértelmű

2016. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy pénzkidobás, kiszóródik a nagy szaladgálásba és nagyon porzik. Van olyan ismerősöm, akinek a malackája lába begyulladt a pellettől és a pisis forgácstól. Nekem egyszerűbb a polàr pléd, de láttam aki szivacsos fürdőszoba szőnyeget vagy rongyszőnyeget használ.
2016. máj. 4. 10:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Van alomtálcájuk, abba pelletet rakok, de a fent említettek miatt én polár plédet használom.
2016. máj. 4. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
polár plédnél jobbat nem fogsz találni, bármilyen macera is a mosás. :)
2016. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Polár pléd igazából olyan olcsó egyes helyeken (ahol veszem ott 250Ft egy 100x150-es) hogy ha nagyon szétrágják/összepisilik a patkányaim egyszerűen kidobom, nem éri meg őrizgetni.

Igen, a pellet kemény és nem minden malacka lábának tesz jót, a forgácsot meg minden állat kiszórja.

2016. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy hol vásárolsz ilyen olcsó polár plédet? :) Még turiban és a jófogáson is a maximum ára 800 Ft. (Budapesten lakom)
2016. máj. 6. 08:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Győri bolhapiacon egy pasi pokróc néven árulja kupacokban, mondta főleg kutyáknak viszik meg ilyen tépni való rongynak, de az IKEÁban is van az a fehér alapon szürke mintás pléd nem túl horror áron, még azt szokták sokan használni, kicsit drágább de nem vészes
2016. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. máj. 6. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!