Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roborovszkitörpehörcsögöt...

Roborovszkitörpehörcsögöt hogy kell tartani?

Figyelt kérdés
tanácsokat kérnék a roborovszki hörikkel kapcsolatban.

#Roborovszki-törpehörcsög
2016. máj. 12. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Majd kapsz, ha végre elvitted dokihoz a szegény vakarozó dzsungidat!
2016. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beírod google-be és kiad egy csomó lehetőséget! ;)
2016. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy felkeresel egy tenyésztőt, ugyanis a Google egy csomó hülyeséget is tartalmaz a tartással kapcsolatban.
2016. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván hogyha több oldal is ugyanazokat írja és reálisakat akkor nem hülyeség. :)
2016. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd, a dzsungikat is szinte mindenki együtt tartja, mert a neten ez van. Ezzel ellentétben magányos állatok, védik a területüket, és tilos őket együtt tartani, mert megölik egymást. Ha a robikkal kapcsolatban is hasonlóan nagy hülyeség terjeng, akkor csak saját magával csesz ki a kérdező (aki amúgy a dzsungijával se foglalkozik rendesen...).
2016. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anno én is a google-ról tájékozódtam (lehet azóta már más honlapok vannak, más infókkal). De egyébként normális kereskedésekbe elmondják, hogy hogyan tartsd, nekem sok jót és hasznosat mondtak (többek között azt is, hogy egyedül tartandó).
2016. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök jó, nekem meg az a tapasztalatom, hogy a kereskedésben azt mondják, tartható együtt, mert így többet vesz a tudatlan vásárló, és nagyobb a bevétel. :/
2016. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy normális kereskedésekben, persze a legtöbbje hasznot akar húzni, ki akarja használni a vevő tudatlanságát. Én hálistennek csak olyan kereskedésekből hoztam, ahol reálisan felvilágosítottak a tartásukról. Vannak jó es rossz, hasznot húzó emberek is.
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!