Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac összeszoktatás...

Tengerimalac összeszoktatás nem megy. Tanácsok/tapasztalatok/megoldások?

Figyelt kérdés

Mindkét malim lány, az egyik másfél-2 éves, a másik 4-5 hónapos. Eleinte egymás mellett volt a ketrecük, aztán összeengedtem őket (néztem róla videókat, olvastam a gemon.ro honlapján is és a Tengerimalac Védő Egyesületnél is, hogy mik a teendők, miket kell kihelyezni, hol történjen, stb...). Mindent úgy csináltam, ahogyan az a "Nagykönyvben" le van írva, mégsem jönnek ki. A nagy kifejezte a dominancia jeleit, a Picike nem ellenkezett. 1-2 órát voltak összeengedve, aztán az isősebb elkezdte harapdálni, a kicsi felsikított és most is külön ketrecben vannak.

Mikor fognak egymással megbarátkozni? Tapasztaltabb tengerimalacosok írhatnak privátban is, ott részletesebben is letudom írni az összeszoktatásokat, ugyanis több volt, de mindnek ez lett az eredménye.



2016. máj. 17. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, privátban írok :)
2016. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!