Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulat hol lehet csikizni?

A nyulat hol lehet csikizni?

Figyelt kérdés
Azt írták hogy minden emlős nevet ha csikizik, és szeretném látni nevetni. XD
2016. máj. 21. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
???????????? Még az emberek közül se nevet mind ha csikizik.
2016. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sehol. Ne stresszeld.
2016. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ok.
2016. máj. 21. 10:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is pofán vágom aki csikiz. Most gondold el szegény nyúl nem tehet ellene semmit.:)
2016. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De hülye vagy !!! Állat kínzás sz.
2016. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt inkább a humor kategóriába kellett volna írnod... bár nem humoros.

Ha netán mégis komoly a kérdés: az állatok nem nevetnek. Lehetséges, hogy csiklandós helyen érinted meg a nyuszit - bár kétlem, hogy csikis lenne - ők máshogy reagálnak ezekre. Annyi biztos, hogy nevetni nem fogod látni, de stresszelni igen jól tudod vele.

2016. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább vakargasd a hátát azt szeretik, bár nem tudom a tiéd milyen típus, az enyém imádja, még a akezemet is nyalogatja olyankor, van hogy odajön és bögdös, hogy vakargassam a hátát, vagy simogassam. Ha vidám, vagy bohóckodik velem, vagy jó kedve van mindig ugrik egy aprót helyben. :)
2016. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt nekem is szokta, vicces amikor csak úgy felugrik. XD De én megcsikizném, ha megtudom hol kell, elméletben az összes emlőst lehet!
2016. máj. 22. 12:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez valami beteges perverzió? Ha valakinek örömöt akarok okozni meg megcsikizem. Ennyi erővel seggrepacsit is adhatnál neki, az Sem lenne rosszabb...
2016. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, de a kérdező szerintem gyerek vagy tinédzser, aki nem tudja még, hogy a préda állatnak az érzékeny testrész csiklandozása nem csiki hatást vált ki, hanem ijedtséget. Inkább simogasd, vakargasd a hátát.
2016. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!