Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha a tengerimalac...

Mit tegyek, ha a tengerimalac rágja a ketrecet, de a fogkoptatot nem használja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 21:01
1 2
 1/12 Arremiszqween válasza:
Örülj neki h koptatja a fogát legalább, lehet h nem szereti azt amit te vettél neki.
2016. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a rácsot rágja, azzal tönkreteszi a fogát. Vegyél neki valami fa felszerelést!
2016. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a miénk is utálja a bolti fogkoptatót.

szárított kenyér szeletet szokott kapni tőlünk, azt szereti.

2016. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogkoptató csak hörcsögöknek való, a tengerimalik le se sz****ják. Legyen előtte mindig széna és táp, valamint vegyél neki fából készült házikót és játékokat.
2016. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
tedd át terráriumba. a rácsot rágni veszélyes. a fogainak sem jó, ráadásul a festék is lejön így róla és bekerül a szervezetébe. ami kb méreg.
2016. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Ezeken a rácsokon nem olyan a festék, persze biztos nem tesz jót neki. Terráriumban semmiféleképpen ne tedd mert nem szellőzik rendesen, beszorul a levegő és a malacka megfullad (volt már ilyenre példa).

Kiszoktad venni a ketrecből pár órára? Van társa? Ha nincs akkor azért is csinálhatja, mert unatkozik.

2016. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

a fenét fullad bele a terráriumba. a terrárium felül nyitott, de akár a falán is lehet szellőzőket csinálni..

nyilván a terrárium fölött ne legyen polc/bútor..

jobb helyeken terráriumban tartják a malacokat/höriket, itt van még az az elavult szokás,hogy csakis a ketrec a király,a terrárium szar meg veszélyes.

pedig pont fordítva van.

2016. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a tapasztalatom, én teljes mértékben terráriumellenes vagyok. Ketrecben sokkal jobban érzik magukat a malacok. Nekem voltak terráriumban és a szag is benne maradt, nem lehetett megmaradni a szobában ha a terrárium fölé hajoltál és sokkal rosszabb volt a közérzetük, de ki hogy érzi, gondolja.

És mi az, hogy ez csak itt menő? Külföldön összerakott ketrec rácsokból építenek nekik több emeletes kifutót.

2016. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tengerimalac ketrec Magyarországon:

[link]


tengerimalac ketrec Németo.-ban:

[link]

azért van egy kis különbség. sehol nem látsz ilyen itthon kapható ketreceket.. ezért írtam,hogy ez itthon menő még. de normális ember már nem használ ilyet. mert az börtön. és a festéket ha lerágja róla,az igenis káros neki. meg a fogainak sem tesz jót maga a rács rágása. praktikusabb a terrárium. de felőlem lehet fából is . akkor sem ketrec.

2016. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem, hogy mire gondoltál. Én egy sima, egyszerű, kis terráriumot képzeltem magam elé. De amit linkeltél képek szerintem ezek nem kifejezetten terráriumok. Ezek kifutók, karámok vagy nem is tudom, hogyan nevezzem. Persze ilyenben már én is szívesen tartanám, akkor bocsi, én gondoltam teljesen másra.
2016. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!