Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac "bútorokra" festék?

Tengerimalac "bútorokra" festék?

Figyelt kérdés
"Zöld" festékkel le lehet kenni a tengerimalacaim cuccait (házikó, fából készült tárgyak, játékok) vagy milyen festékek jók még, amik nem károsak?

2016. máj. 30. 10:22
 1/4 elwera ***** válasza:
Hát zöld temperát evett már a kutyám, attól nem lett baja. Esetleg akril festék jöhet még szóba. Zománcfestéket ne használj szerintem.
2016. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a malackák minden kis apróságtól rosszul lehetnek, meghalhatnak (pl.: huzat...). Egy kutyus más, mint egy "apró" rágcsáló, nekik kényesebbek a belső szervei.
2016. máj. 31. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem kenném le, és persze az sem mindegy, hogy milyen fából vannak a kellékek.
2016. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állatkereskedésben vettem a házikójukat és a játékaikat, szóval fogalmam sincs milyen fa. :D Felesleges nekik lekenni, lerágják?
2016. jún. 2. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!