Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög szakértők, szerintetek...

Hörcsög szakértők, szerintetek műanyag doboz vagy terrárium?

Figyelt kérdés
Nah csütörtökön jön hozzánk egy dzsungi és most megingottam hogy melyik lenne neki jobb mert láttam egy kérdést és valaki azt mondza jó a műanyag doboz valaki azt h. nem. Előre is köszi :D

2016. máj. 31. 18:53
 1/8 b4r4thg válasza:
0%
Terrárium. A műanyagot át tudja rágni.
2016. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

szerintem az a műanyag ikeás doboz csúnya ilyen célra. és ezt mindenféle rosszindulat nélkül mondom. funkciójaként tekintve ugyanolyan jó a műanyag ikeás doboz és a terrárium is.

de a terrárium sokkal szebb, jobban látod mit csinál benne a hörcsög.

annyi hátránya van,hogy nehezebb súlyra.

de szerintem terrárium,főleg,hogy árban is hasonlóak

2016. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és azt tudnál küldeni 10ezer alatt kb ilyen 100cm-es max nagyságút?
2016. máj. 31. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem tudja kirágni magát abból a dobozból, ez 100%
2016. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=etlwlUj_rog&feature=youtu.be vagy ha ilyesmire megcsinálom az nem jó????
2016. máj. 31. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
az is jó. de én a tetejét azért lerácsoznám, biztos ami biztos elven. nagyon szökősek.
2016. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja kirágni magát ebből a dobozból. Sokan azért ajánlják tenyésztők közül is, mert aki nem akar sokat költeni a helyre, viszont nagy alapterületet akár biztosítani, arra tökéletes ez a doboz. Nekem is ebben van, és sokkal jobb, mint a terrárium, mert könnyű, nem törik, na meg olcsóbb is.
2016. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon köszönöm a válaszokat :d mindenkinek megy a zöld pacsi ;D
2016. jún. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!