Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megszökött a hörcsög . Hogy...

AngyalClau kérdése:

Megszökött a hörcsög . Hogy tudnam elkapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiszokott ketrecebol a horcsog par oraja, fogalmam sincs hogyan. Tettem mar ki kajat neki, sajtot is de nem jon elo.

Le sem tudok igy fekudni, ket kicsi alszik a szobaban felek, hogy megharapna oket :\

Hogy kapjam el ? Mar hulla faradt vagyok :(



2016. jún. 1. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom meglett-e de ne félj nem fog végigszaladni a házon és mindenkit megrágni. Magvakat szórj a földre és lesd hogy elő jön-e.
2016. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szoba ahol volt a ketrec, be volt zárva ajtóval? magyarán abba a szobában van még, ahol megszökött?

mindent áramtalaníts, mert megrághatja a vezetéket. és nézz be a szekrények mögé,polcok mögé, ágy mögé. viszont ne tologasd a bútorokat, mert könnyen rátolhatod.

[link]

ezt próbáld ki, hátha beválik. csak chips helyett értelemszerűen magvakat tegyél ki. és akár a könyvekre is tehetsz magvakat, hogy szépen odavezesd őt a vonalzóra.mivel éjszaka aktív, akkor próbáld keresni. a nappalt valószínűleg átalassza valamekyik szekrény mögött. ha nem látod sehol,akkor várd meg az estét.

milyen ketreced van? azt is át kell gondolni,hogy hova teszed,ha megtaláld. mert ha egyszer megszökött, megszökik mégegyszer. én inkább terrárimot javasolnék, az szökésbiztos,hogyha a tetejét ráccsal takarod le

2016. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végül hajnali 4-kor sikerült elkapnom.. tettem ki sok sok kaját neki, sajtot is ...

előjött ... elkezdett enni... próbáltam elkapni megint eltűnt .. majd vártam másodszor is előjött ... akkor sikerült elkapnom a kis golyójával ami direkt hörcsögöknek van ...

olyan ketrece van, amiben vannak futókarikák is ..

viszont énszerintem akkor szökhetett ki, amikor este kaját adtam a táljaiba ... más ötletem nincs, hogyan sikerült neki ...

2016. jún. 1. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

milyen ketreced van? le tudod fotózni?

ha nem hagytad nyitva az ajtaját,hanem valahogy kimászott magától,akkor valószínűleg máskor is meg fog szökni. ideiglenesen én betenném a kádba éjszakára a ketrecet,amíg nincs más mód.

mekkora a rácsok távolsága amúgy?

2016. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a ketrec csak más színben

2016. jún. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!