Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganatos a törpehörcsögöm?

Daganatos a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
A dzsungáriai törpehörim jobb oldali pofazacskóján elég nagy dudor van, szerintem daganat. :( megmûtetni nem szeretném, mert elég kis állat, kevés vérrel és már 2,5 éves :) a kérdésem, hogy fáj neki? Fog még nôni? Ha igen, akkor lesz súlyosabb következménye? Orvoshoz biztos elviszem, hogy tanácsot kérjek, illetve kérdezõsködjek. Mit ajánlotok?

2016. jún. 1. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elszomorítani,de igen,több mint valószínű ez daganat..Vidd el mihamarabb állatorvoshoz,ne hagyd,hogy fájjon neki!:(
2016. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem azt a dudort látod, amit a mag okoz a pofazacsiban? Van olyan doki, aki amúgy műti a daganatot, de 2,5 éves dzsunginál már kockázatos. :/ Szerintem nem fáj neki, de ezt te látod. Dokihoz mindenképpen vidd el, hátha tud valami okosat mondani. Amit tanácsolni tudok, hogy adj neki sok-sok vitamint és zöldséget. :)
2016. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem magok. A felszinen a bor kikopott, vagy ilyen rozsaszines, szoval latszik a bore..:/ o a negyedik horim, de meg egyik elozonek sem volt daganata:( mindegyik szep nyugodtan ket es haromnegyed evesen halt meg:(
2016. jún. 1. 21:27
 4/8 A kérdező kommentje:
A szôr kopott ki*
2016. jún. 1. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg daganat lesz, de azért nézess rá orvossal. Ha segíteni nem is tud, a fájdalmait enyhítheti.
2016. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, így valóban esélyes a daganat. Vidd el dokihoz, hátha fájdalomcsillapítót tud adni, esetleg vitamint. Sajnos nem egyedi eset hörcsögnél a daganat, eddig mázlid volt. :(
2016. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pénteken volt orvosnál, de nem tudta megmondani, hogy daganat, ciszta, vagy tályog. Azt mondta, hogy nem fáj neki. Ma észrevettem, hgoy a dudor teljesen eltűnt, de a szőr is, és mintha rászáradt genny lett volna ott. Hozzáértem és nem fájt neki, de gondoltam bekenem betadinnal, mert biztos elkaparta, és akkor már elhúzódott. És folyton vakarózna, néha pedig összerándul a teste. Ez miért van? Valószínű, hogy akkor tályog volt és azt elegyengette?
2016. jún. 6. 20:19
 8/8 anonim válasza:

szia!

az én hörimnek is van egy csomó a fülétől egy kicsit lentebb

és neki is ott egy kicsit ki van hullva aszőre!

lehet hogy jó indulatú daganat!

de azért vidd el orvoshoz!

én is majd a napokban elviszem

2016. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!