Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a tengerimalac lány vagy fiú?

Ez a tengerimalac lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 4. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lány, sőt biztos!
2016. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
...Fiúnak vettem, és szerintem terhes, mert ugye van mégegy de az 100% hogy fiú
2016. jún. 4. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 db malim van, 1 lány és 2 fiú, nagyon szeretem őket. Ha akarod küldhetek róluk pár képet .
2016. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké :) De most mit csináljak? Direkt azert vettem 2 "fiút" hogy ne legyenek kismalacok
2016. jún. 4. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb ha hétfőn beviszed az állatoshoz és megkérdezed. Vagy az állatorvoshoz, ott biztos tudni fognak felvilágosítást adni a a neméről és az esetleges terhességéről. Gondolom nem akarsz megválni tőle...
2016. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem :(
2016. jún. 4. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vettem egyszer kisállat kereskedésben malit hát ne mondjam kisfiút akartam de az eladó olyan hülye volt hogy még a nemeket sem tudta megkülönböztetni. Aztán vihettem vissza cserére (nekem kellett megnéznem a nemét mert én legalább tudtam valamennyire hogy kell)
2016. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, hogy terhesség alatt hurcolászd mert ilyenkor nagy szükségük van nyugalomra, pihenésre. Hívd fel az orvost és kérd ki az ő véleményét vagy, hogy nem-e tud esetleg házhoz jönni. Mindenféleképpen kérj tőle segítséget szülésnél, hiszen nagyon sok malacka belehal a szülésbe (nem feltétlen rögtön a szülésbe, van, hogy rá 2-3 hétre). Ha megszülettek a picik érdemes átnézni az anyuka pociját, hogy nem-e maradt még benne kismalac, ez ugyancsak gyakran előfordul és az ilyen esetek többsége halállal jár. :(

Szóval "zaklatni" az orvost! ;)

2016. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!