Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egerek tartását szaporít...

Fehér egerek tartását szaporítását hogy kell?

Figyelt kérdés
Fehér egereket hogy kell tartani ? mekkora helyen milyen hőmérsékleten, mit esznek, milyen sűrűn ? és hogy kell őket szaporítani ?

2016. jún. 7. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi célból akarod szaporítani? Nem mindegy.
2016. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:
0%

huuuu a fiam kiskorában beállitott két fehéregérrel.

persze párban lettek :D :D

huuuu hallod?

még a nem tudom hol is fehéregér volt basszus :(

egy padlásfeljáróban voltak kicsukva. amelyik képes volt az akváriumból valahogy megszökni, szétrágott ég világon mindent :( felment a padlásra.... alig birtam elcsipni őket, mert ha farkánál fogva elkaptam végre, felhuzta magát, képes volt belémcsipni :( persze eldobtam :(


állateleségesnél vehetsz nekik kaját.


nálunk semmi extra tartási körülmény nem volt.


a végén már annyian voltak, hogy teli lett a pupom velük, annyi kárt tettek ráadásul. kin keservesen összefogdostam őket, aztán egy nagy befőttes üvegbe kicuccoltuk egy doboznyi eleséggel a határba. :(


soha többet ilyen kisrágcsáló :(

2016. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

2. ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a tó a hülye

2016. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2# a rágcsálók ilyenek.ahogy két ellentétes nemű összekerül,már jönnek is a picik.egyből vemhes lesz a mama és hamarosan a gyerekek is egymás között szaporodnak. a szaporaságukkal ellensúlyozzák a rövid életüket.

ezért ha valaki nem szeretné,hogy szaporodjanak,csakis azonos neműeket lehet tartani.


kérdező: terráriumban tartani a legcélszerűbb.minél nagyobb legyen.tetejét ráccsal fedd le. magkeveréket adj nekik és gyümölcsöket zöldségeket. frissen szedet gazokat is megpróbálhatsz. kb heti egyszer adhatsz nekik fehérjét.ez lehet tejföl vagy sajt vagy lisztkukac esetleg tücsök.

alájuk forgácsot tegyél jó vastagon. szükség lesz búvóhelyekre és játékokra,mókuskerékre. itatóra persze és etetőtálra.

a szaporításuk attól függ,hogy mihez kell? ha takarmány célra,akkor nem olyan fontos a különválasztás. viszont ha meg akarod tartani őket,akkor kénytelen leszel nemek szerint szétszedni az apát az anyát és a kicsiket is. különben beltenyészett lesz a következő alom. és mindig csak olyan egereket rakj össze szaporodás miatt,akik nem rokonok.

de tényleg baromi egyszerű a szaporításuk,nagyon gyorsan szaporodnak jó körülmények között. az anyának legyen bent mindig fehérje. és az első napokban ne zavard a piciket. nagyjából ennyi

2016. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!