Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elő fog bújni a hörcsögöm?

Elő fog bújni a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Elengedtem mivel,nagyon unatkozott már a ketrecébe kiakart jönni azóta,nincsen meg nem jön elő.Nem tudom hova tűnt el,az egyszer biztos,hogy a szobámba van.Már mindenütt megnéztem,megütögettem a szekrényt is hátha hallja,de akkor se reagált rá szerintetek előfog bújni előbb utóbb?Szeret a szekrény mögött aludni.Nem fog baja történni igaz,csak alszik és azért nem hallja?

2016. jún. 9. 16:01
 1/9 anonim válasza:
Valószínűleg, ha megéhezik előbújik. Esetleg a szekrény közelébe tehetnél ki egy kis eleséget, hátha úgy hamarabb felbukkan.
2016. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A szekrény ütögetéssel hagyj fel szerintem, mert attól csak megijed.:) (előző voltam.)
2016. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tettem neki ételt, azért ütögettem,hogy hátha meghallja és előjön nem azért,hogy megijedjen.(:
2016. jún. 9. 16:24
 4/9 anonim válasza:

Tudom, hogy nem azért ütögetted. :) Csak lehet, hogy ő az ütögetés zaját másként értelmezi.

Elő fog jönni, ne aggódj! :)

2016. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sajnalom, de mar nem valoszinu... Velem is ez tortent. :(
2016. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem az enyém előkerült most fogtam meg.A kajára előjött.
2016. jún. 9. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is így vesztette el a hörijét. :(

Legközelebb ne "játssz" ezzel és figyelj rá oda, ha már egyszer kiengedted a szobádba!

Kisállatot felügyelet nélkül nem hagyunk szabadon a lakásban!

Én mindig eldugaszolom az olyan réseket (pl valamilyen anyaggal vagy tárggyal), ahol szemmel láthatóan befér a kisállat.

2016. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vegyél neki nagyobb ketrecet..sőt inkább egy nagyobb terráriumot. szépen berendezed. ha nagy helye van és sok játéka akkor nem fog unatkozni.

nem szabad így felügyelet nélkül kivenni. ha kiveszed akkor legyen rajta a szemed. és persze torlaszold el a szekrény meg ilyen helyek mögött. kábeleket is tedd el stb..

és utána tedd vissza a helyére. de mondom,alapesetben semmi szükség kivenni.(ha normális helye van)

sajnos előfordult már olyan,hogy valaki nem találta meg a házban a hörcsögét,csak amikor túl késő volt.. én nem kockáztatnék

2016. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mindig ki tudtam engedni a hörimet, annyira kézhez volt szokva, hogy ha letettem a földre nyitott ajtóval a ketrecét, fél órán belül magától visszabújt :)


Ha legközelebb ilyen történik, tedd le a ketrecet, és tegyél a tálkájába kis uborkát.

Semmiképp se ijesztgesd.

Az enyém a világ végéről érte szaladt volna, annyira szerette :)

2016. jún. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!