Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac mellé milyen...

Tengerimalac mellé milyen állatot NEM szabad tenni, hogy nehogy "fajtalankodás" történjen, és ezáltal mutáns kölykök?

Figyelt kérdés
Szoktak kisemlősök fajtalankodni, és ezzel "megerőszakolni" a másikat, amiből kölykök születnek?

#tengerimalac #Cavia porcellus #Cavioidea #Mus porcellus Linnaeus #Cavia anolaimae #Cavia cobaya Pallas #Cavia cutleri #Cavia leucopyga #Cavia longipilis #Rodentia
2016. jún. 13. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac mellé tengerimalacot teszünk.
2016. jún. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogyan az első írja. Az is fontos, hogy hím mellé csak hímet teszünk, nőstény mellé csak nőstényt. Olyan egyébként nem létezik, hogy két különböző faj párosodásából utód születik.
2016. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Erre voltam csak kíváncsi. Tehát akkor vagy 2 törpenyuszit veszek, vagy 2 tengerimalacot. Azt hittem hogy tarthatóak 1 ketrecben, törpenyuszi és tengerimalac. Nem. Oké, értem. Utolsó válaszolónak is köszönöm, értem.
2016. júl. 11. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!