Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Visszaveszik a tengerimalacot...

Visszaveszik a tengerimalacot az állatkereskedésben?

Figyelt kérdés
Mire hazaértem megbántam, hogy elhoztam mert más színben szerettem volna, de csak ő volt ott és elhoztam.

2016. jún. 15. 16:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Bocs fordítva: megvennéd a bulldogot csak mert Német juhász nem volt? (félre olvastam)
2016. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Úgy látom, nem vagy túl egyenes ember és jelentetted a neked nem tetszö válaszom.

Felteszem a kérdést mégegyszer.

Anyukád téged is visszaadott, amikor más lett a hajad színe?


Mert ezek szerint neked normális, hogy egy élölényt ide-oda rakosgatsz, ahogy kedved tartja. Nem való neked háziállat.

2016. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

A te példád(németjuhász-bulldog) helytelen,mivel ennek a két kutyának teljesen más igényei vannak,viszont (maradjunk a kutyás példánál) az teljesen mindegy hogy egy rajzos,vagy egy ordas németjuhászt választasz,mivel az igényeik ugyanazok(persze különböző személységű kutyáknál lehetnek kisebb eltérések)

Tehát nem mindegy hogy fajtáról vagy színről beszélünk.

2016. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Oké hagyjuk! :(
2016. jún. 15. 19:02
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Vagy visszaveszik vagy nem. Nem kötelességük. Én sem értelek amúgy. Mintha számítana bármit is a szín... úgy kezeled mintha valami dísztárgy lenne, nem egy állat. Ez azért kissé gáz.
2016. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

nem egy pár zokniról beszélünk.

valószínűleg visszaveszik amúgy(ingyen). de tényleg gondolkozz el ezen, egy állatbarát ember nem csinál ilyet.

nekem pl vannak közönséges házi cicáim. tudom,hogy vannak náluk szebb bundájú,fajtatiszta cicák. de attól még az enyémeket szeretem és semmi pénzért nem cserélném el másik cicára őket,csak mert szebbek.. nem ez a lényeg egy állat tartásánál..amúgy is a sajátunk a legszebb:) úgyhogy kicsit gondolkozz el szerintem mert ez elég durva,hogy ilyen miatt megválnál tőle.

2016. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De mond már. Minek vetted meg egyáltalán?? Mire számítottál? Majd színt vált? Nem értem.
2016. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Csak vicc volt, kíváncsi voltam ennyi idő alatt hányan válaszolnak..
2016. jún. 15. 19:49
 19/22 anonim ***** válasza:
Én meg annó elindultam rozsdabarna hím hörcsögért és egy foltos nőstényt vittem haza, de nem bántam meg. Épp most gondolkozom malacon is.
2016. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Most hogy vége a sulinak,nincs jobb dolga a fiataloknak,mint itt kamu kérdéseket feltenni?Ennyire unatkozol,akkor menj dolgozni,nem árt meg.
2016. jún. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!