Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet ez a törpehörcsögömnél?

Mi lehet ez a törpehörcsögömnél?

Figyelt kérdés
Már vagy 2-3 hónapja tart az alig 1 éves dzsungimnál hogy a lábán egy kb. 3-4mm-es duzzanat van,amiből egy kisebb kinövés található. A mellkasán és a két mellső lábán már egyáltalán nincs szőr! Orvosnál volt,azt mondták hogy atka miatt begyulladt, kezeltük többféleképpen de semmi se segített,sőt ez egyre csak rosszabb, tényleg nem tudom mi ez és gyógyítható-e kérlek segítsetek nem akarom hogy szenvedjen mit tegyek??

2016. jún. 20. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy szakértő, de nem lehet, hogy daganat? :(


Vidd el egy olyan orvodhoz, akiről látszik, hogy jól végzi a dolgát. Nézz ki egyet a neten.

2016. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy rendes állatorvos kellene neki... ha írsz egy települést, talán tudok javasolni megfelelő kisállatorvost, a mentés miatt elég sokat ismerek országosan. Viszont a duzzanatos dolog tényleg lehet sok minden, mindenképp meg kellene nézni...
2016. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem daganat lesz, mert sajnos előfordul a hörcsögöknél. :( Keress egy kisállatokra szakosodott orvost.
2016. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A Szent István Egyetemre küldtek minket, kérünk időpontot...csak azt nem szeretném ha kiderülne,hogy el kell altatni.....
2016. jún. 21. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
ott Pazár Péterhez menjetek! Ő a legjobb! :)
2016. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!