Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta tápot adjak a...

Milyen fajta tápot adjak a törpenyuszimnak? Eddig keveréket adtam. Volt benne szárított répa kukorica stb. nagyon szerette. Most meg kipróbáltam egy olyat amiben csak olyan hosszúkás zöld izé van (nem tudom a nevét) ezt viszont nem szereti.

Figyelt kérdés

#tápot adjak #a törpenyuszimnak?
2016. jún. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

szia! ha nem haszonállatként tartod,akkor NE adj neki semmilyen tápot. ezek teljesen alkalmatlanok,hogyha házikedvencként tartod és szeretnéd,hogy sokáig éljen. szóval kukába vele.

szénát és friss zöld növényeket és gyógynövényeket kapjon. meg vizet. ennyi. teljesen jó neki. és olcsóbb is nem utolsó sorban.

2016. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2016. jún. 22. 21:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen növényeket kapjon?
2016. jún. 22. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, ne adj neki semmiféle tápot. Menj ki a mezőre vagy az udvarra és szedj össze jó sok különféle növényt. Erre van szüksége a szervezetének, ez számára az egészséges és a természetes. DE ha eddig tápot evett, csak lassan, fokozatosan szoktasd hozzá a nagy mennyiségű zöldhöz, különben hasmenése lehet vagy felpuffadhat.
2016. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. jún. 22. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Én a 2 éves törpenyuszimnak minden pénteken adok csak 2 nagy kanálnyi tápot, a többi napon csak friss gyümölcs, széna, vagy gyermekláncfű ilyesmiket kap :)

A lényeg ha mindennap evett eddig, akkor fokozatosan vedd el tőle a tápot, ne azonnal csak zöld maradjon neki :)

2016. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!