Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szerezzek társat a...

Hogy szerezzek társat a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Tenyésztő egy van a környéken, de csak kisnyuszikat árul, nekem pedig nem az kell. A nyuszim mellé egy minimum 1 éves, lány (vagy ivartalanított) nyuszit keresek. Olyat amelyik szelíd, szobatiszta. Lehet törpenyúl, házi vagy bármi, az mindegy. Hatvan környékén.
2016. júl. 2. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

biztos van olyan, aki eladná a környéken a nyusziját. sokan vesznek meggondolatlanul(akár húsvétra a gyerekeknek).aztán rájönnek,hogy nagyobb felelősség és inkább tovább adnak rajta. szóval próbálj szét nézni.

de én inkább tenyésztőtől venném. az is lehet,hogy árul idősebb nyulakat is, nem csak kicsiket. pl olyat ami tenyésztésre nem alkalmas neki,vagy ilyesmi.

2016. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyél.
2016. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a nyúlmentés oldalát facebookon, két mappában (közvetített nyuszik és az örökbefogadható nyuszik) találod a gazdira váró nyuszikat. Van mindenféle korú, nemű, ivaros és ivartalan is.
2016. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyuszik picit hevesek tudnak lenni, ha más is van a láthatáron. szerintem ezzel vigyázz, nehogy fordítva süljön el a dolog.:/
2016. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugye nem azt akarod tanácsolni, hogy ne vegyen társat a nyuszijának, miközben a nyulak rendkívül társas lények, egyedül boldogtalanok és nem lehet teljes életük? Nem véletlen tiltja törvény a jobb országokban a nyulak egyedül tartását. Valóban területvédő állatok és harcolhatnak, de miután lerendezték a rangot, békességben élnek együtt, boldogan.
2016. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!