Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az én hörcsögöm is el tud...

Az én hörcsögöm is el tud olvadni?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam egy olyan képet, ahol elovadtak a hörcsögök a nagy melegben, és laposak lettek. Van rá esély, hogy az enyém is elolvad?

2016. júl. 6. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínū
2016. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csak ha nem marcipánból van...
2016. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemma ***** válasza:
Rájuk kell parancsolni, hogy "ne olvadjatok!"
2016. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami kamu videót láttál :D sütőben sem olvadnak el, hanem megsülnek.
2016. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, melyik képről beszélsz. Nem elolvadtak, az csak poénból volt odaírva. Annyi a lényege a képnek, hogy a nagy melegben a robik teljesen rálapuktak a hideg emeletre, hogy minél nagyobb felületen érintkezzenek azzal, és jobban hűtsék magukat. Olvadás közelében se jártak. :D
2016. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Upsz...

Köszi :)

2016. júl. 6. 13:41
 7/9 anonim válasza:
88%
omg és ez nem kamukérdés? xd
2016. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hány éves vagy?:D Ha komolyan elhitted, nemhiszem hogy való még neked állat.

Nem elolvadnak, csak kilapulnak, hogy minél nagyobb felületen hűtsék a testüket. Tiéd is kilapulhat ha melege van, biztosíts neki hűvöst.

[link]

2016. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát tényleg nagy hülyeség ez az olvadt hörcsögös dolog :D de minden viccet félretéve ha nagy melegben kiteszed a napra,és nem tud elmenni,mert mondjuk takarítod a terráriumot és kiteszed egy üvegben,tényleg odasülhet szegény,az egyik ismerősöm hörcsöge is így járt,és arra is figyelni kell,hogy olyan helyre tedd,ahol mindig árnyék van,mert ahogy telik az idő,odaérhet a nap,és ugyanaz lesz a vége,pedig te árnyékba tetted :(
2016. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!