Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálhatja ezt a lány...

Brigi008 kérdése:

Miért csinálhatja ezt a lány nyuszim?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos oroszlánfejű törpenyuszim. Ma a ahogy kiengedtem a ketrecből furcsán viselkedett. Leültem hozzá a szőnyegre, és ő elkezdett körözni körülöttem, közben furcsa hangot adott ki, meg valami furcsa szagot is éreztem. Elkezdtem simogatni, mert azt hittem hogy ideges, ő pedig, felmászott a karomra, belém harapott, és hát hogy is írjam ?! :D Közösülni akart a karommal :"D... Ahonnan hoztam, ott is mondták hogy kislány, és az állatorvos is azt mondta. Gondolom az ivartalanítás segítene az ügyön ?!
2016. júl. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. :) Meg egy társ se ártana neki.
2016. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem is volt egy ugyanilyen nyuszim, de nekem az orvosok azt mondták hogy ebben a korban nem lehet a nemét még megállapítani. El tudom képzelni, hogy a nyuszid kisfiú.

Az ivartalanítás ebben a korban szerintem fel sem merülhet még. Talán a nyuszinak csak több térre lenne szüksége.

2016. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet a párzás miatt.Az ivartalanítás 1-1,5 éves kor között ajánlatos.És mindenképpen vegyél mellé egy társat mivel a nyúl társas állat és egyedül tartani kínzás neki.Ez is okozhat viselkedési zavarokat nála
2016. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :) Igen, azon is gondolkodtam már, hogy veszek mellé egy másik nyuszit. Az ivartalanitást akkor milyen korban lehet náluk ? :)
2016. júl. 7. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet fiú is, én 8 hónaposan vittem állatorvoshoz, de akkor is csak 90% hogy lány választ adott, szóval akár fiú is lehet. Nehéz megállapítani. Társ pedig mindenképp kell mellé, különben nagyon sok gondod lesz még vele ha magányos. 8 hónapos kor után lehet ivartalaníttatni, csak nyulas orvosnál.
2016. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 másfél éves kor között kell ivartalaníttatni
2016. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!! :)
2016. júl. 8. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!