Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz valami baja a hörcsögnek,...

Lesz valami baja a hörcsögnek, ha megeszi a füvet?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap csodás idő volt, gondoltam kiviszem egy kicsit a hörcsögöt a fűre, hadd szaladgáljon (természetesen sasszemekkel figyeltem) és elkezdte enni a füvet. Inkább felvettem, mert nem tudtam, hogy nem-e mérgező számára. Nem volt sem vizes, sem műtrágyás, azon a részen a kutya se járkál, de azért csak féltem.
2016. júl. 9. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne mérgező? Nemhogy nem mérgező, de kimondottan egészséges, jót tesz a szervezetének és a fogait is koptatja.
2016. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha eszik belőle. Arra figyelj, amikor a ketrben rohangál, hogy kutyakakiba (ha van kutya), és mérgező növények közé ne kerüljön. A mérgező növények listáját google-on is megtalálod. Én egyébként gyermekláncfű levelét és tyúkhúrt szoktam adni neki, nagyon szereti. :) Ja és ha esetleg permeteztek, minimum 3 hétig ne vidd ki, mert az ő kis testének az a minimális méreg is halálos. Kellemes futkosást! :)
2016. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hagyd egye a füvet nem fog semmi baja lenni
2016. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol a kutya nem járkál még ne legyen le permetezve a fű!
2016. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!