Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Haldoklik a hörcsögöm?

Haldoklik a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörcsög, két éves és két hónapos. Most egy órája kijött a házából, és mintha nem igazán tudná hogy mi történik vele vagy hol van, tőlem is megijedt (pedig nem szokott).

Egy 10-15 perce alszik a házán kívül, ahol csak nagyon ritkán szokott.

Ez már a vége? :(



2016. júl. 10. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igen. Lefogyott? Látszik rajta az öregség? Sajnos a hörik csak kb. 2 évet élnek ha jól tudom :(
2016. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadt melege volt a házában azért alszik kinn. Az enyém is aludt nyáron.

Lehet nagyon kómás volt azért ijedt meg.

Amikor az enyém haldoklott alig bírt menni, valahogy a hátsó fele lebénult vagy nem tudom... De egyből látszott rajta hogy nagy a baj. Az állatorvoshoz már nem értünk el 😢

2016. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

még télen elkezdett lefogyni, elkezdett lelassulni.

igen, most ő is alig bír menni, pár centit mozog és alszik is

2016. júl. 10. 18:19
 4/9 anonim válasza:

Már nem húzza sokáig mert az egyik hörcsögömel én is így jártam

Most már ne zargas ne csinálj hagos zajt mert majd ha elalsxik nyugotan fog öregségére meg halni!

2016. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. júl. 10. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már lehet a vége. :(

Az én dzsungim és pont ennyi idősen tért végső nyugalomra. Nála az erre utaló jelek azok voltak, hogy 1-2 napja nem evett annyit, amennyit szokott, nem volt aktív, aztán egyik este az fogadott a szobámban, hogy a házikója bejárata előtt feküdt. :'(

Ezek az állatkák nem élnek sajnos sokáig, de ezt el kell fogadni mielőtt magunkhoz vesszük.

Kitartást Neked!

2016. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meghalt, el is temettük. :(
2016. júl. 10. 23:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, fogadd őszinte részvétem :(
2016. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Részvétem! Nekem is nemrég halt meg a kisállatom. :(
2016. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!