Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MILEHETT A BAJA A HÖRIMNEK A...

MILEHETT A BAJA A HÖRIMNEK A SAROKBA VAN ÉS RESZKET ÉS NEM CSINÁL SEMIT IJENKOR MIVAN?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 08:32
 1/8 anonim válasza:
Vidd el ÁLLATORVOSHOZ!! Nekem 2 hörim volt ilyen mindegyik meghalt😪
2016. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
V nagyon megiedt valamitől, vagy beteg, vagy fázik. Ha nem eszik, nem iszik, akkor hívj állatorvost (nem tudom h ez hörcsögöknél h van mert nekem még sosem volt, de ha megnézi akkor szólj ey állatorvosnak.)
2016. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
2016. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Temesd el.
2016. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mióta csinálja ezt? Nem ijedhetett meg valamitől?

Ha még mindig tart ez, akkor érdemes orvoshoz vinni. Sajnos a kisebb rágcsálókkal sok doki nem foglalkozik, mindenképp olyanhoz vidd,aki ért hozzájuk, esetleg ez a szakterülete.

2016. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy társ kell neki
2016. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# szerintem ne okoskodj. A höriknek nem jell társ max ha szaporítani akarsz. Alapból ha társa van annak folytonos verekedés lesz a vége. A hörcsög vagy beteg vagy már idős, de társra biztosan nincs szüksége....
2016. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálta és azon a délután elpusztult:(beteg lehet. a horik hamar megbetekszenek.vidd el állatorvoshoz azzal megelőzod az elpusztulását.sajnálom szegényt:(
2018. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!