Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2db Oroszlán fejű kosorrú...

2db Oroszlán fejű kosorrú törpenyúlnak elég ez a ketrec?

Figyelt kérdés

[link]


Méretei:119x58x61


2016. júl. 18. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
HA minden nap kedvükre mozoghatnak szabadon, akkor elég szeintem.
2016. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát attól függ mennyire ajánlott őket itthon hagyni egyedül egy elkerített helyen?
2016. júl. 18. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyedül egyáltalán nem ajánlott otthon hagnyi, rafinált állatok, inkább akkor legyenek szabadon, ha otthon vagy. Amíg dolgozol, jó a ketrec, feltéve, ha a nap többi részsében mászkálhatnak szabadon.
2016. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyit engeded ki őket.Két nyuszinak napi 2-3 óra kiengedés mellett 4 négyzetméternyi helyre van szüksége.Szóval ha a nap 20 órájában ki vannak engedve elég.Ha az elkerített helyről nem tudnak kiszabadulni és ott megfelelőek nekik a körülmények akkor otthon hagyhatod őket egyedül.
2016. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak aludni járnak bele, igen. Amúgy négy négyzetméternyi tér kell nekik, ha naponta 6-7 órát szabadon lehetnek. Ha kevesebbet, akkor még nagyobb... :)
2016. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva elég kicsi és ehhez képest borzalmasan drága.

Én a helyedben keresnék ötleteket hozzá a neten és magam építenék nekik egy kennelt a szobába. Ha magad építed akkor kevesebb pénzből jóval nagyobb helyet meg tudsz csinálni.

Én ebbe nagyon max tengerimalacot tartanék.(de szerintem még annak is picike)

2016. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egyetlen nyuszinak is kicsi...

Nyulanként 2 m2 a minimum, ha legalább 6 órát szabadon vannak naponta. Két nyuszinak tehát 4 m2, de ha csak 2-3 órát vannak kint, akkor 6 legalább.

Ne vegyél ketrecet, mert felesleges és iszonyú drága. Sőt veszélyes is, nagyon sokszor fordul elő, hogy felugranak rá, beakad a lábuk és eltörik, nem egy esetet tudok, mikor még amputálni is kellett a lábát.

Itt egy csomó ötlet:

[link]

Olcsóbb is és sokkal jobb.

2016. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veszel kerítéselemeket vagy kifutót, olcsóbban tudsz nagyobb helyet csinálni a szobában. Ez a ketrec szerintem kicsi. Az én nyuszijaim nem bírták a ketrec bezártságát még éjszakára sem, most kifutóval oldottam meg ami 6000 ft volt, ebből kettőt vettem, így van egy 240x120-as helyük. Ez nagyjából elég. Persze ki is vannak engedve a lakásban többször.
2016. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!