Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csíkos mókust tartanék, és...

Shikigami kérdése:

Csíkos mókust tartanék, és már majdnem az összes nyilvános lapot olvastam, szóval inkább a személyes tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés

U. I. :Aki úgy találja meg a kérdésem hogy nem regisztrált, az ide küldhet e-mail-t: vecseraliza@gmail.com

Sajt?????????



2016. júl. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon cuki, érdemes vele sokat babázni, hogy ne vaduljanak el, sem sajtot, sem semmi zsírosat én nem ajánlot, pl mogyorót sem, mert nagyon hamar elhíznak, és megrövidül az életük. Szeretik a minnél nagyobb helyet a bolti "mókus ketrec" semmire sem jó, érdemes vagy barkácsolni, vagy egy görényeknek való ketrecet átalakítani a számukra. Nekem imádták a zöldet(sali, ubi, friss ágak levéllel) a függönyöd felett mondj gyászbeszédet, az enyémet szétkapták pillanatok alatt, és figyelj a polcokra, mert mindenhova felmennek, és he lendületből ugrik, borul minden
2016. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Keresd meg privátban a facebookon Lászlóffy Zsuzsannát. Az ország legjobb csíkos mókus tenyésztője, ő biztosan tud személyes tapasztalatot írni!: )
2016. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi lea, már egyeztetünk pont vele, és le van foglalva egy kis barna fiú múkus! Egyébként nagyon tetszenek a japán nevek és érdekelne, hagy valaki tudna japán fiú nevet mókusnak...?
2016. júl. 28. 00:37
 4/4 anonim válasza:

Én is tudok segíteni csíkos mókus kérdésekben, mert kb. 10 éve foglalkozom mókusokkal hobbi szinten. De már sok mindennel találkoztam.


Nyugodtan forduljatok hozzám, szívesen segítek.


Az első hozzászólónak üzenem, hogy olvasson utána, vagy kérdezzen, mielőtt félrevezető tájékoztatást ad.

2017. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!