Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikortól érdemes nőstény...

Kitty Tailor kérdése:

Mikortól érdemes nőstény nyuszit tenni ( pajtásnak) a bakom mellé?

Figyelt kérdés
A bakom most 7 hetes és az első nyuszim, így még nincs tapasztalatom, hogy mit mikor érdemes, a saját tapasztalatlanságom miatt is. A segítséget előre is köszi :D
2016. júl. 22. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan megtörténhet a pározás és sok kisnyuszid lesz. Nem pajtásnak tekintik egymást, hanem szexpartnernek. Állatok, ösztönlények.
2016. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes mikor a nyuszi ivartalanítva lesz.
2016. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a félreértés miatt de nekem evidens vilt mind kettő ivartalanítása.:)
2016. júl. 22. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Amint a bak ivartalan lesz. 12 jetes kora után mielőbb ivartalaníttasd, majd várj 6 hetet, amíg a hormonok lecsillapodnak. Utána jöhet mellé a nőstény. Őt ráérsz ivartalanítani fél és másfél éves kora között.
2016. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ivartalanítás után kb.6 héttel.Legjobb lenne mindkettőjüket ivartalaníttatni.

Viszont én úgy tudom hogy a nyuszikat 1-1,5 éves koruk között kell ivartalaníttatni.

2016. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányokat fél és másfél éves kor között ajánlott, mert kockázatosabb. A fiúkat lehet nagyjából bármikor. Akar 16 hetesen, akár 10 évesen.
2016. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a hozzáértő nyulas orvos nagyon fontos!
2016. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a doki biztos jó lesz, mert ahhoz fogom vinni őket, akihez a tenyésztőnk is jár :D nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :) a csajszi még kérdéses hogy lesz e, de legalább ennyivel is okosabb lettem :D
2016. júl. 25. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyen társa!
2016. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!