Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A barátnőm vigyázott 1...

Éjfúria!!! kérdése:

SOS! A barátnőm vigyázott 1 hete a sunimre es ma kb.3 órája nagyon beteg lett nem mozdul a képeken a tuskei fol voltak állítva, hasmenese van, a hasa hideg, száraz volt az orra?

Figyelt kérdés

Most csak fekszik es nem tortenik semmi. Nem lehet hogy csak hibernalta magat? (a képekről ennyit lehet látni) es egy orvos se rendel mar csak holnap. Irjatok minnel gyorsabban ahogy csak tudtok

Ui.: bocsi hogy ennyire szet szórt az írásom de jelenleg annyira aggódom erte hogy csoda hogy most ennyire tudok koncentrálni az íráshoz.

Barmi jöhet!!!



2016. júl. 23. 20:59
 1/7 anonim válasza:
Nem vagyok állatszakértő, de ha egy hete evett valami olyat a barátnődnél, akkor biztosan előbb kijött volna a betegsége! Gondolkodj, hogy mit ehetett meg az elmúlt egy-két-három napban szerintem. Remélem jobban lesz, majd írj!
2016. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak szaraztapot vittünk amitol mar regota nincs semmi baja es csak répát kaphatott tole attol meg nem hiszem hogy ekkora problema lehetne
2016. júl. 23. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy hibernálta magát, akkor nem lenne hasmenése meg minden.Szerintem itt már csak állatorvos segíthet.Mindenképpen lépj kapcsolatba egy hozzáértő orvossal!

Jobbulást a sünidnek!

2016. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ugy lesz ma viszik dokihoz remélem meg nem tul késő
2016. júl. 24. 09:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem élte túl... 😢😭💔
2016. júl. 28. 09:58
 6/7 anonim válasza:
59%
Nagyon-nagyon sajnálom!😟 Tényleg nem hiszem, hogy a barátnõd okozta, ne légy rá mérges! Szerintem vegyél magadhoz egy másik sünit. Egy idõ után már nem fog annyira fájni és boldogan fogsz rá visszaemlékezni.💓
2016. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szüleim nem akarnak uj sunit, nem tudom hogy gyozzem meg oket
2016. aug. 2. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!