Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Körübelül mennyibe kerül egy...

Körübelül mennyibe kerül egy házi egér, ha kisállatkereskedéseben szerzem be?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mérettől függően 50-100ft
2010. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tartani akarod el kell szomorítsalak mert nem élnek sokáig:S legalábbis nekem amit ott vettem mind meghalt elég hamar pedig mindenük megvolt.De az egyik egerem ami nem onnan volt az élt sokkal tovább is.Ha eledel lesz akkor nem szóltam :D
2010. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
150-200Ft
2010. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kiskedvencnek inkább patkányt javasolnék :) kedves, aranyos és barátságos, nem kell annak sem nagy hely (akvárium minden rágcsáló esetében kizárt ha nem akarod h nagyon büdi legyen!) azért is inkább pati mert azzal tudsz játszani is :)

ha vmien állat kaja lesz belőle akk meg ajánlom h vegyél egyszerre 4-5 egeret és tarts meg 2őt szaporodni és akk elég csak egyszer venned és meglesz egy jó dbig az állatka kajája :D

2010. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
patis válaszoló vagyok: nemtom de patkányom 500 ft volt 1 éve szal az egér olyan 200 körül lehet :)
2010. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50és 200 ft között. Nekem van most egy kis aranyos barna egerem, előtte mindig fehér volt. Tény, hogy nem élnek sokáig sajnos, de tündériek szerintem.
2010. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a komikat! :) Amúgy tartani szeretném őket, és tudom, hogy nem élnek nagyon sokáig, de annyira aranyosak. ^^
2010. ápr. 17. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:

ismét patis válaszoló vagyok :) tényleg nagyon édesek ^^ patkuszom óta agyalok az egereken de sztem megmaradok a patkányoknál :D eltudod képzelni milyen jó lehet amikor a félkilós hímed a válladon ül és figyel téged? :D nagyon állat lehet, ezért msot nőstényem után hímet veszek :P majd egyszer próbáld ki sztem a patkányokat is, sokan azt mondják h undoríó meg büdös, de nem :)

jó egerezést :))

2010. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én száz forintért láttam, élettartamuk 1-3 év.
2010. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!