Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért cincog a hörcsögöm?

Elmooo kérdése:

Miért cincog a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Egy másfél éves tündéri kis hörcsögöm van soha életében meg se nyikkant állítólag ha sokáig nem vagyok itthon anyámra és a testvéremre így visít. Most itthon hagytam 10 napra (el volt látva friss gyümölcs, víz, kaja) de mióta hazaértem cincog. Mindig minden nap kézbe veszem játszom vele és aludni is szokott az ölemben. Máskor is volt már 8 napig egyedül akkor nagyon hiányoztam neki kb csak a tenyeremben nyugodott meg, de most még ez sem csak simán cincog.

2016. júl. 29. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy mutans eger
2016. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a furcsa kerregő hang náluk a félelem jele. Általában ijesztő helyzetekben reagálnak így. De néha az enyém akkor is csinálja, ha benyúlok hozzá, neki meg nem tetszik. Majd ha ismét te foglalkozol vele, és veled van többet, abbahagyja. Gondolom, benned bízik, mert te vagy vele többet, a család többi tagját pedig nem annyira ismeri, így tőlük fél. Normális reakció.
2016. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!