Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen élő egeret vegyek?

Milyen élő egeret vegyek?

Figyelt kérdés
Több oldalt és kommentet végig olvastam de seholse találtam véleményeket különböző fajtákkal kapcsolatban, mert a legtöbb helyen csak az igényeit írják le. Nagyon szeretnék egy vagy esetleg kettő egeret (olvastam hogy valamelyik fajta egyedül nem érzi jól magát pl: japán táncoló). Ketrec még nincs mert a választott fajtától függ hogy mekkora lesz. :) Válaszaitokat előre köszönöm!

2016. júl. 31. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a csíkos fűegerek és az ugróegerek tetszenek.

Kicsinek voltak táncolójaim, ők is nagyon aranyosak voltak, sosem szaladtak el a szobámban, csak forogtak, csendesek, és elég picik, így keveset ürítenek, nem kellett túl gyakran takarítani őket, nem vt valami nagy szaguk.

Esetleg sokcsöcsű egerek.

Én már patkányokat tartok, már biztos nem is váltanék egerekre, nagyon aranyosak, kedvesek, és borzasztó okosak :)

2016. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
döglöttet
2016. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!