Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megéri erről az oldalról...

Megéri erről az oldalról megrendelni ezt a ketrecet a tengerimalacaimnak?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire megbízható oldal?



2016. aug. 3. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem, mert kicsi és drága. Két malacnak nem elég ekkora hely ahhoz, hogy boldogok is legyenek. Sokkal jobb nekik és szerintem neked is, ha építesz ketrecet, mert olcsó és szebb és a legfontosabb, hogy tágasabb.

[link]

14.000-ért rendelnél egy 100-as ketrecet, miközben 2-3 m2-eset simán megépítesz 2000-5000 Ft-ból, de akár ingyen is, attól függ, miből csinálod?!

2016. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
kicsi
2016. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdés nem az volt, hogy kicsi-e vagy sem. Hanem az, hogy megbízható oldal-e. De látom nem megy a szövegértés.
2016. aug. 3. 15:01
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló hogyan építsek akkorát ha nincs hely a lakásban?? Gondolkozzatok, nincs mindenkinek akkora helye.
2016. aug. 3. 15:02
 5/23 anonim ***** válasza:

"Megéri erről az oldalról megrendelni EZT a ketrecet a tengerimalacaimnak"

te kérdezted ezt a ketrecet. írtuk,hogy nem éri meg, mert kicsi és drága. maga az oldal szerintem tök mindegy. annyi a lényeg,hogy ne fizess sose előre,hanem mindig futárnál .

de ezt a ketrecet tényleg felesleges megvenni, mert nagyon picike. törpe hörcsögöt tartanék ennyi helyen, nem kettő 20-25 centis állatot.

a hely meg relatív. aki akar helyet találni az állatainak,az a legkisebb panel lyukban is talál felszabadítható helyet nekik. aki nem akar, az élhet egy palotában is, csak egy kis sarkot biztosít az állatoknak.legalábbis én láttam már ilyet, hogy egy pici lyukban tartották az állatot, mert nincs hely. közben meg tele volt a lakásuk üres lyukakkal,ahova lehetett volna nagyobb helyet csinálni az állatoknak. ha lett volna rá igény.

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

bocsi rossz volt a link. itt vannak a jók:

[link]

[link]

[link]

"kis" különbség..

2016. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd az előzőt, valami elvakult állatvédő lehet, mert a tenyésztőknél, tengerimalac-védőknél én több mint 2 állatot is láttam ekkora ketrecben :D persze ha van rá lehetőség, akkor inkább 120*60-ast vegyél, az az ideális, és minél nagyobb annál jobb. De a 100*50-től se lesz bajuk. Az enyéim ilyenben vannak már évek óta, igaz ők eleve kistermetű és lusta malacok, kint a 15 négyzetméteres szobában naponta rohangálhatnak és mégis inkább esznek az idő nagy részében. Persze ha a te malacaid brutál nagyok lesznek, vagy mozgékonyabbak akkor érdemes lesz majd lecserélni nagyobbra a ketrecet, de ez majd úgyis kiderül.

És persze ilyen ketrecméret mellett kötelező legalább heti kétszer kiengedni őket rohangálni.

(Sajnos az oldalról nem tudom, megbízható-e)

2016. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ja, a fából, pozdorjából készült ketrec higiéniájáról ne is beszéljünk... Nem tudom, miben rosszabb egy 120*60-as ketrec ennél, de lehet kapni 140*80-ast is. Ami nem szívja magába a pisit. Ugye nem kell mondanom, hogy a cocák nem szobatiszta állatok?



A második ketrec meg valóban állatkínzás, de az max. 60*valahányas, véletlenül se a 100as ketrec. De jó érzés trollkodni, ugye?

2016. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nyilván nem csupaszon hagyom a fát, hanem ki van bélelve linóleummal az alja..nem szívja magába a pisit.
2016. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sokan laminált bútorlapból és plexiből csinálják, ezek jól tisztíthatóak.

7-es Ha kiengedi naponta akkor elég a 100-as de most komolyan sajnáljuk azt a 20-40 centit tőlük csak mert szerintünk elég nekik. Neked a kicsi, lusta malacaidnak lehet elég de ha kifog 2 nagy és aktív malacot már nem biztos, nekünk kifejezetten nagyobb méretű malacaink vannak és ha nem lenne bent emelet a 120-as (2x120 mert fölöttük van mégegy tálca szóval dupla ketrec) kecóban a tál és ház mellet nagyon nyomorognának.


Amúgy az meg baromság hogy nem fér el nagyobb, annyira ki van számolva hogy nincs mellette 20 centi? Egy 75x80x90-es (ez akkora hogy be tudok mászni az ajtón és kényelmesen üldögélve olvasni benne és még a lakók is tudnak közlekedni mellettem csak a polc amin van nem bírna el..) Furet XL-t besuvasztottam egy 3.5x3.2 méteres szobába egy jó nagy franciaágy, íróasztal és szekrények mellé, mindig van megoldás, a malacok ketrece meg belóg a teraszajtó egyik fele elé, naoszt?

2016. aug. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!