Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágcsál engem a hörcsögöm, miért?

Rágcsál engem a hörcsögöm, miért?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettünk egy dzsungáriai törpehörcsögöt. Nagyon szelíd, valamennyire kézhez is szokott, már nem fél tőlünk. De mindig rágcsál minket. Csak gyengén, véresre még sosem harapott minket. Miért csinálhatja? Mindig megmosom a kezem, hogy ne legyen kaja szaga, több szappannal is próbálkoztam már (szagtalannal is). Vagy nem baj ha ezt csinálja?

2016. aug. 3. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velünk pont ugyan ez történt ugyan olyan höri , kézmosás minden de nyugi semmi baja nincs csak szimplán nem nagyon tudja min koptatni a fogát de amúgy nincs semmi gond
2016. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké akkor megnyugodtam :)
2016. aug. 3. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem rakj be neki egy kis fadarabot azt tudja ragcsalni / koptatni a fogat de vigyazz mert nagy szökéseket tudnak produkálni és akkor nehéz megfoni(személyes talasztalat : terráriumba volt és üveghez tapaszthato itatoja volt mire hazaértem mar a tetejen alt és majdnem kiugrott de nem sikerult neki ;)
2016. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A nyusziknál ezt puszinak kell értelmezni, lehet hogy náluk is így van és csak a szeretetét próbálja kifejezni. ;)
2016. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak éhes:)/
2016. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, néha az enyém is rágcsál, de sose fáj. Mintha a maga módján puszit adna. :D Ha nem erősen harap, az nem gond. Ha nincs neki fa felszerelése, vegyél, nálam a házikó és az összes játék fából van, így azon tudja koptatni a fogát.

10 éve dzsungitartó

2016. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdha leragta a kezeiteket akkor lesz baj, addig nem :d ja es a horinek biztos nincs
2016. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megakar enni xd.Nyugi csak koptatja a fogát.
2016. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!