Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. s 5 kis egér fiókákat...

S. O. s 5 kis egér fiókákat találtam még a szemük és a szemük is be van csukva mit adjak nekik és min keresztül (mert pici a szájuk nagyon)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Macskát!
2016. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg most szabadítottad őket meg az anyjuktól...

Amúgy állatosbolt, és vegyél cicatápszert.

Patika, 1 milis fecskendő, és branül.

2 óránként kapjon enni napközben, éjszaka 3 óránként. Melegíteni kéne őket(infralámpa, ágymelegítő) de minimum jól bebugyolálni.

Etetés után nedves zsepivel, megtörölgetni ott, ahol ürítenek, mert egyedül még nem tudják elvégezni a dolgukat.

Amúgy ezért biztos le leszek pontozva, de kártevők, és eléggé túl vannak szaporodva, én biztos nem feccölnék bele ennyi energiát, pedig imádom az állatokat, és több fészekaljat is felneveltem már(kisemlősök, madarak stb) :)

2016. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:(:
2016. aug. 4. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Segítsd át őket kíméletesen a másvilágra, vagy táplálékként add oda macskának, sünnek.
2016. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%
Fúj kikkel dobni őket ha meg nőnek nem bírsz majd velűk másznak mindenhova fertőző veszélyes
2016. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Az elottem szolo leirta, macskatapszer es stb. Ez rajtad all, de ezek az allatok a parazitak es eloskodok hotelje, azt mondta nekem az allatorvos, hogy annyi van bennuk, hogy o nem szivesen nyul hozzajuk - ezt pl a kisallatkereskedesben vett degumra mondta. Nagy allatszereto lehetett, de attol meg igaza van! Szoval en a helyedben nem nyulnek hozzajuk es nem kezdenem el oket etetni es taplalni, mivel meg ha sikerul is, utana mi lesz? Lesz 5 egered, akik majd gyartanak masik 30-at? Mert ugyebar ezek nem tesokent tekintenek egymasra. A kisallatkereskedesnek sem tudod oket eladni, max kajakent, kb megetetnek oket pokokkal vagy kigyokkal.

Ha nem a hazatokban vannak, csak hagyd oket sorsukra, az anyjuk nelkul igy is meghalnak.

2016. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem hagyd őket ott ahol vannak (ha nem a házatokban), mert az anyjuk akár tovább is gondozhatja őket! Bár a magam részéről nem örülök, ha az egerek szaporodnak, mert igazán kártékony, undorító állatok, ha hozzájuk nyúltál, alaposan moss kezet!
2016. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
EZ nagyon nem fer! ők is élőlények! én éltetném őket, és ha meg is halnak, elmodnhatom, hogy én mindent megtettem! ha gumikesztyűben nyulsz hozzá, nem lesz bajod! uram Isten, szerencsétlenek! " hagyd sorsára őket" vagy "add a macskának" SZÍVTELENEK!
2016. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
végre valaki meg ért félre értés ne essék a túloldalnak is igaza van, de sajnos ahol lakok mások is laknak és ők ki tessékelték őket
2016. aug. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!