Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem egy hörcsögöt aki még...

Vettem egy hörcsögöt aki még nem tud inni a golyós itatóból, ezért tettem neki egy kupakba pici vizet amiből nem is láttam hogy inna, és mindig felborítja. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 08:39
 1/6 anonim válasza:
Én is így jártam csak annyi különbséggel, hogy nekem folyt az itató. A kis kupakot ha nem borítja ki akkor tele szokta rakni a hörihamival. Igazából az 1 év alatt én sem láttam kimondottan inni. De segíthetsz a dolgon úgy is, hogy almadarabot teszel be neki.
2016. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vedd ki a vizes tálat. csak a golyós itató maradjon bent. nem hülyék, úgyis rájönnek idővel,hogy mire való.

addig amíg nem látod,hogy inna, adjál neki sok lédús zöldséget. de hidd el,hogy meg fogja tanulni használni.

a tálat ne hagyd bent, mert ha magára borítja könnyen megfázhat!

2016. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én hörim, ha minden nap teszek be neki friss gyümölcsöt/zöldséget nem is iszik egyáltalán. Régen voltak olyanok akiket rendszeresen láttam inni az itatóból. Biztos rá fog jönni, hogy onnan jön a víz, mert mindent végig fog szimatolni, de lehet, hogy nincs olyan nagy vízigénye. Ha így van akkor is legyen neki elérhető mindig friss víz, főleg ilyen melegben.
2016. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekünk nem hörcsögünk, hanem tengerimalacunk van, szintén golyós itatóval. Nagyon sokáig nem láttam inni, aztán egyszercsak, mikor bejöttek a 30 fok feletti hőmérsékletek, elkezdett, de vagy 3-4 percig. Úgyhogy fog inni, csak neki nem kell olyan sok, a mienk pl. a paradicsomból, uborkából és almából megkapja azt a folyadékmennyiséget.
2016. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm szépen a sok választ, nem hittem volna, hogy ilyen hamar jönni fognak!
2016. aug. 5. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Golyós önitatót vegyél neki, mert a kupakból kiborított vízben nagyon könnyen meg tud fázni, és mivel ők érzékenyek, bele is halhat. Rá fog jönni, hogyan kell az itatót használni. Friss zöldség mindig legyen előtte változatosan. Gyümölcsöt csak heti egyszer vagy ritkábban kapjon, mert cukorbetegségre hajlamos állatok.
2016. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!