Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most 1 hete, hogy kaptam 2...

Most 1 hete, hogy kaptam 2 degut, fiúk és tesók. Érdekelne, hogy folyamatosan marják egymást a kaján. Miért? Normális ez? Ketrecet milyen az ajánlott? Magas vagy hosszú? És mit ehetnek? Mennyi idő kell, hogy egymáshoz szokjunk?

Figyelt kérdés
(pl: napraforgómag, borsó, paprika, mogyoró, dió. ) mit lehet az eledelen kivül? Olvastam hogy édeset nem cukrosat ugyszint nem.

2016. aug. 6. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Várjunk, hogy is hívják ezt... Ááá, meg van! Felelőtlen állattartás. Mielőtt haza hozunk egy új kisállatot utàna kéne nézni a tartásának. [link] [link] Azért itt van egy kis segítség
2016. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmmm...felelőtlen... érdekes... lehet nem volt még kis állatom... kis kedvencem,de.. nagyon fontosak nekem. Utána olvastam miként? hogy? merre? Szaktudomanyos ízek meg minden. De engem az érdekel mint tapasztalt Degu gazdik mit tudnak ajánlani. Mi a jobb nekik.

De koszonom a lekezelő stílust.

2016. aug. 7. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
a deguinfon vagy az ilovedegu.hu-n vagy az ilovedegu facebook csoportjában minden ilyen jellegű kérdésre választ kapsz ::)
2016. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!