Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a nyulam?

Beteg a nyulam?

Figyelt kérdés

Van egy masfel eves torpenyuszim..A tegnap keves almat kapott (este) es a szokasos fel marek tapot (reggel-este)..Szena volt van elotte..

Ket nyuszi van,az egyik 4honapos annak semmi baja.A nagy csak gubbaszt 2 oraja..Reggel meg jol volt es az ejjel is rajuk neztem..

Holnap 5-8 ig van ott az orvos,mit csinaljak addig vele?


Semmit nem fogad el..Maskor orjong a tapert..Privatban is johet.



2016. aug. 7. 13:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valaki irjon mar...Versele Laga Cuni Complete direkt nyulaknak valot adok nekuk 2 honapja kb az lehet szerintem a baj..Nemhiszem,hogy puffadas lehet,mert nem olyan,mar volt es tudom milyen.
2016. aug. 7. 14:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen biztos hogy beteg.Nem lehet hogy sok almát adtál neki?Amúgy a legjobb az lenne ha bevinnéd ügyeletre.
2016. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Erdelyben lakom,itt nincs ilyen ugyelet..

Hat figyelj..Nemhinnem.:/ Szokasosnal nagyobbat kaptak most ha van amihez hasonlitani akkor 4-kocka csoki meretu kb..Nemhinnem ennyitol beteg legyen.


Hidegek a fulei nagyon..:( Mit tehetnek erte? Kimegyek mindjart valami zoldet szedni neki.

2016. aug. 7. 15:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ez fura,nemtudom,hogy milyen baja van de most felkellt es jo 7-8 perce zabalja a szenat de nagyon..Meg szaladgalni is elkezdett..Elvenne mar a tapot is almat is de biztos,hogy nem adok neki.
2016. aug. 7. 16:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor annyira nem vészes úgy látom.De holnap azért vidd el orvoshoz.(előző vagyok)
2016. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne adj neki tápot... a táp iszonyú káros és csomó bajt okoz, többek között emésztési problémákat. Ezért van annyi emésztési bajos nyuszi. Fokozatosan le kell szoktatni a tápról és átszoktatni az egészséges étrendre.
2016. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most teljesen jol viselkedik.Szalad iszik szenazik..

Delben nagyon szarul nezett ki..Most mar jol van.Mi lehetett ez?

2016. aug. 7. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A táptól gyakran vannak ilyen emésztési bajok..
2016. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Németh Ádám26 válasza:
0%
Kereszt, Le kell vágni, Neki Véget Ért A Története.
2016. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A m.o.cs.k.o.s sz.a.j.b.a.k.u.r.t g.e.c.i.s sz.a.j.u a.ny.a.d.a.t kellene keresztre vagni.
2016. aug. 9. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!