Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hullik a szőre ennyire?

Miért hullik a szőre ennyire?

Figyelt kérdés

2 hónapja mindkèt oldalán már alig van szőre :( :( . Mi baja lehet? Tetveket már átnèztem benne.

Amit tudni kell róla:

-nöstèny

-egyszer fialt. 8 hóbaposan

-1 hónap múlva 2 èves lesz.

Egyèbkènt jó ètvágyú ,játèkos malacka. Nagyon el vagyok keseredve:(



2016. aug. 7. 20:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tengerimalac*
2016. aug. 7. 20:33
 2/14 anonim ***** válasza:
Neostomosannal fürdesd meg. Fel kell oldani az ampullat vízben.
2016. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) nsgyon remèllem nem lesz baja
2016. aug. 7. 21:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Á L L A T O R V O S.

Komolyan hányszor kell még leírni az ilyen kérdéseknél?

Két hónapja nézed ahogy egyre rosszabbul néz ki de orvoshoz nem viszed? Nem is értem..

C vitamint kap? Társának is hullik a szőre? Vakarózik? Sebes?

Meg ne fürdesd semmiben, amíg orvos nem látta.

Ja azt írtam már, hogy vidd orvoshoz?

Tengerimalacvédőknél olvashatod az ajánlott állatorvosok listáját megyékre bontva.

2016. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Meg ne fürdesd még. Remélem van társa mert társas állat, ha nincs, lehet depressziós.

Ja és nyugodtan valld be a dokinak hogy 2 hónapja hagyod hogy orvos nélkül így nézzen ki, valszeg csúnyán fog nézni de ha azt mondod hogy pl 1 hete hullik a szőre akár félre is diagnosztizálhatja.

2016. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van társa. 12 èvesen egyedül vigyem el?? Faluban lakom , ès igen mikor már èszrevettem hogy hullik a kis szőre ,már akkor el akartam vinni orvoshoz. Azóta kèrlelem vigyuk el.
2016. aug. 8. 16:46
 7/14 A kérdező kommentje:
De valahogy mindenkèpp elviszem
2016. aug. 8. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, 12 évesen simán elviheted te is.

Anyuéktól könyörögd ki a pénzt meg a szállítást. Kérlelj, érvelj, magyarázz, sírjál, toporzékolj.. Ami beválik.

Ha van zsebpénzed azt is rááldozhatod, ha nincs kocsitok akkor berakod egy hordozóba, felpattansz a buszra és probléma megoldva. Most úgyis nyári szünet van.

Mi itt nem fogjuk tudni megmondani, mi baja van, csak orvos tudja kezelni.

2016. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De addig is javasolnám a Cebion cseppet napi szintű adagolásra, patikában kapható.

2-3 cseppet csöppents a zöldségre, úgy add oda a malacnak.

Ha anyádék nem akarják megvenni neki, mondd azt hogy neked kell.

2016. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

El tudod vinni, beteszed őket egy dobozba, kosárba, valamibe amiből tuti nem lépnek meg, teszel melléjük törölközőbe csavart fagyasztott vizespalackot mert nagyon meleg van és felpattansz a buszra, a legtöbb dokival meg lehet beszélni, ha elmondod hogy a szüleidet nem érdekli te meg csak zsebpénzből tudod fizetni tuti meg fogja engedni hogy majd részletekben fizesd.

Ja és nem minden orvos ért hozzájuk, itt egy lista kiket ajánlanak: [link]

2016. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!