Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes hörcsög etetésén mit...

Vemhes hörcsög etetésén mit változtassak?

Figyelt kérdés
Az etetésén mit változtassak? Több fehérje kell neki azt olvastam meg több kaja, hogy raktározhasson, de van még más amit tudni kéne?
2016. aug. 8. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen mellette hím, legyen elég fészekanyag. :) Több fehérje, ez stimmel :)
2016. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már külön vannak. Sose voltak együtt csak a párzásig. Köszönöm a választ!
2016. aug. 8. 18:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Mostmár ne tedd őket össze

2016. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Még több lédús gyümölcs kell neki: pl. dinnye, paradicsom, barack...stb.

Minden nap kapnia kell állati eredetű ételt, tehát szüksége van: sajt, tejföl, natúr joghurt, túró, keményre főtt tojás (fehérje és sárgája). Ezek nagyon fontosak számára!

2016. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyit se tudsz, gondolom ész nélküli tudatlan szaporítás zajlik, nem szakszerű tenyésztés. Elég gáz, hogy így kiteszed egy állat életét, amikor tömve vannak a kereskedések, és jófogáson is számtalan hülye próbálja szétosztogatni a beltenyésztett almokat. Miért szaporítasz? Gondolom, a genetikát is figyelmen kívül hagytad, ha már az etetés se megy. Azt tudod, mikortól lehetséges a hörcsög? És ugye nem testvérek a szülők?...
2016. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikortól lehetséges, hogy vemhes legyen egy hörcsög?* (mármint hogy ne haljon bele)
2016. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezelőtt csak 27 hörcsögöm volt és 3x voltak kicsik. De most azért kérdeztem, hogy jól csináltam-e eddig.
2016. aug. 8. 19:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 8. 19:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem testvérek. És mivel jó barátomtól lettek véve, tudom, hogy egészségesek, szülőkkel se volt gond...
2016. aug. 8. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Tehát akkor miért szaporítasz...?
2016. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!