Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire lenne életképes a...

Mennyire lenne életképes a ketrecben, szobahőmérsékleten tartott kb. fél éves kan háziegerem, ha szabadon engedném a természetben?

Figyelt kérdés
Nem akarok neki rosszat, de a mindennapi alomcsere ellenére is nagyon büdös. Ha visszaviszem az állatkereskedésbe, ahol vettem, onnan hamarosan megvennék kígyóeledelnek. Ha úgy látjátok, hogy a természetben hamar elpusztulna a ragadozók, vagy a tél beállta miatt, akkor inkább megtartom.

2016. aug. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd el, nem szokott hozzá a kinti élethez, nem élné túl és bármi baja is eshet!

Tarts meg továbbra is és gondoskodj róla!!

Esetleg kipróbálhatsz olyan forgácsot alá ami illatosított.

2016. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk kígyóknak tenyésztjük, de szagok minimalizálására tök jól bevált, hogy fapelletet teszünk a forgács alá. Nem túl olcsó megoldás, de megéri, mert kevésbé büdi.
2016. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Jesszus! Jól vagy??!! Egy állat felelősséggel jár! Tudom javasolni:

Rágcsáló Mentők

Egér Mentők

Egeres csoportok a Facebook -on


De Nehogy nálad maradjon,vagy elengedd! Keress neki jó gazdit?ha már annyi nincs benned,hogy felelősséget vállalj egy állatért!

2016. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megtartom az egeret és vigyázni fogok rá.
2016. aug. 9. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Akkor már meg sem említem, hogy vadász vagyok.


Minden életet óvni kell, de egérmentők? Jézus!

2016. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába cserélsz almot lehet hogy már maga az egérke büdi. Vegyél csincsilla homokot abba nagyon szeret fürdeni lehet nem lesz olyan büdi. Egy héten kétszer tedd be neki valami edénybe.
2016. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!