Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fél év körüli tengerimalac...

Fél év körüli tengerimalac idősnek számít? Mennyit élnek átlagosan?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még serdülő. Átlagban 5-7 évet mondanak, de van amely ennyit sem él meg, más 8 évet is megél.
2016. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kereskedésben vett tengerimalacok nem élnek olyan sokáig. rengeteg lesz daganatos stb.

egy tenyésztőtől vett koca átlagban tovább él.

nehéz belőni, de kb 5-8 év a várható élettartam.

de ez tényleg sok mindentől függ! ha makk egészséges,akkor sem mindegy,hogy mivel eteted,hogy mennyire van stresszelve,hogy van -e párja , tud -e eleget mozogni stb.. sok mindentől függ.

2016. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5-8 év az átlag életkoruk. Durván tizedannyi ideig élnek, mint mi. De korábban serdülnek átszámolva is, a fél év körüli egy fiatal, de már ivarérett malacka.
2016. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egyébként a legtöbb malac lelkibetegségben hal meg, ha nincs társa.

Ez a leggyakoribb halálozás, de függ az életminőség, a táplálkozás, meg az örökölt dolgoktól is

2016. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vasorr válasza:

Én is 6-8 évet olvastam, nekem van 3 éves és nagyon jól bírja.

Azt hogy tudod megállapítani hogy lelki betegségben halt meg ? Búcsúlevelet hagy ? :)

2016. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvosom elmondása szerint az 5-7 év a reálisabb.
2016. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!