Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánynak milyen tálat...

Patkánynak milyen tálat vegyek? Műanyag, fém, esetleg kerámia? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem kerámia legyen. A műanyagot szétszedni hamar, a fémet kiborogatja, mivel könnyű. A kerámia tál elég nehéz,és tartós darab.
2016. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És kb mekkorát? 2 patkányom lesz.
2016. aug. 15. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ketrecre csavarozható fém tál a legjobb mert nem rágja szét és nem is mozdítja el. Nekem is mindenféle volt már előtte, de végül ez vált be. [link]
2016. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tál és a /jó/szomszédomból így is átjönnek...
2016. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszasa válasza:

Nekünk olyan ketrecünk van, amihez van felszerelt, kifordítható tál.


Ami nagyon jó tud még lenni, mi rendszeresen teszünk be nekik, ha beteszel a ketrecbe egy olyan méretű dobozt, amibe éppen belefér a pati. (Mi szoktunk rendelni olyan kaját amit ilyenbe hoznak.) Annak a tetejét kivágod, hogy be tudjon menni, és tudsz beletenni egy-két maréknyi kukoricát, búzát, árpát, szotyolát (azzal óvatosan mert hizlal). Ha raksz mellé selyempapírt vagy szalvétát (lehetőleg olyat amin nincs festék), akkor be is szokták fedni és az szokott lenni az éléstáruk, amíg szét nem cincálják.


Nagyon aranyosak, amikor gubbasztanak a dobozban és rágcsálnak. Meg amikor tépkedik és igazgatják a papírt. Sőt az is előfordul, hogy az etetőtálból belehordják a kaját.

2016. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 meszasa válasza:

Azt elfelejtettem írni, hogy a mi tálunk fém. De használtunk már kerámiát is. Mindkettő jó.


Mi használunk kutya etetőtálat fürdető víznek. A tál aljába köveket teszünk, és mivel a tál széles így nem borogatják fel.


A műanyagot nem javaslom, mert megrágják és meg is eszik a forgácsot, ami nem tesz jót nekik. (Nem szabad elfelejteni, hogy a patkány képes átrágni a betont.

2016. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a lényeg hogy ne tudják szétrágni és legyen elég nehéz hogy ne tudják felborogatni.
2016. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!