Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kêne tudnom rôla?

Mit kêne tudnom rôla?

Figyelt kérdés

A kisállat boltban láttam egy törpe môkust ês teljesen beleszerelmesedtem ês megszeretnêm tartani :) szôval ezek lennênek a kêrdêseim :

Hány êvig êl?

Kiszabad engedni a lakásban?

Mekkora ketrec kêne neki?

Mit eszik?

Tud kötôdni az emberhez?


2016. aug. 15. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

- Hány évig él?

- 2-3.

- Ki szabad engedni a lakásban?

- Igen, ha nem gond, hogy összepiszkítja.

- Mekkora ketrec kéne neki?

- Nem lenne szabad ketrecben tartani, de mivel ez úgysem érdekel, egy 50x100 cm alapterületű már megteszi.

- Mit eszik?

- Magvakat, esetleg bogarakat.

- Tud kötődni az emberhez?

- Nem.

2016. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen cuki meg minden, de neki egy kínzás lenne egy ketrecbe bezárva élni.Legjobb lenne ha a lakásban szabadon lenne engedve de kárt csinálna, éshát igen odapiszkolna.Viszont a törpemókusnak is több fajtája van, úgyhogy a pontos adatokat csak úgy tudom megmondani.Van ami 3, van ami 8 évig él.Nem mindegy.Csíkosfarkú?
2016. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

TENYÉSZTŐ! Tenyésztőtől szerezz be! Akkor több ideig él. És nagyon-nagyon alaposan olvass el a tartásáról MINDENT!

Ez alatt pedig nem a Wikipédiát értem. Hanem egy speciális oldalt

2016. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csíkosfarkú
2016. aug. 18. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
TENYÉSZTŐ! TENYÉSZTŐ WEBOLDALA
2016. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!