Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány évig él egy tenyésztőtől...

Hány évig él egy tenyésztőtől vásárolt roborovszki törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Az interneten mindenhol mást írnak. Személyes tapasztalatokat szeretnék kérni! 15/L

2016. aug. 15. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

2 nagyon max 3-4, de nekem egy se birta olyan sokaig, amit vettem sajnos, pedig mindent megtettem, megvettem stb..

Egyetlen egy horcsogom elt 4 evig, meg pedig az, ami a buzafoldrol oda koborolt a garazsunkhoz es befogtam. Meg picike volt. Sima mezei. Horcsog mercevel nagyon sokaig elt egeszsegben:)

2016. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó tartási körülmények közt 2-3.

6 robim volt eddig, ebből a legtöbb 3 év volt.

2016. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem most múltak másfél évesek és félek, hogy nem sokáig lesznek már velem
2016. aug. 15. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Két éves kor az átlag.

Ha van Facebookod, csatlakozz be a Hörcsög imádók csoportba. :)

2017. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ált. 2 évig. A genetikától függ, a tartás csak kevésbé befolyásolja. Robitenyésztő viszont nincs Magyarországon.

Az egyik tenyésztő elkezdte, de az a tenyésztő bár neves, nem valódi tenyésztő.. még csak nem is szándékosan lett roborovszki alma. A származásukat meg nem tudja megmondani. A másik meg most alakult, de az sem rendes tenyésztő, mert a robik származása ismeretlen. Szóval Mo.-n nincs valódi robitenyésztő, csak olyan emberek, akik annak nevezik magukat.

2017. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!