Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nöstény tengerimalacok húgy...

A nöstény tengerimalacok húgy kb hány hímmel töltött nap útán esnek "teherbe"?

Figyelt kérdés
Én már láttam 3 hetet,14-18 napot,fél percet is.Ezért nem tudom hogy melyik a legideálisabb nap.

#tengerimalac #teherbeesés #szaporodás #tengeri coca #kölyök nemzés
2016. aug. 27. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac szaporításakor nincs olyan, hogy ideális nap. Az otthoni szaporítás veszélyes, mert az átlag gazdinak nincs meg hozzá a kellő szakértelme, és sajnos emiatt rengeteg génhibás malacka születik, ráadásul az ellés a nőstény számára is veszélyes. Egy felelős állattartó nem szaporít, így ha valóban kedvencként tekintesz a malackádra, csak egynemű malacokat tarts egy helyen.
2016. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy az első mondja. Eszedbe ne jusson szaporítani! Mégis hova tennéd őket? És ha valamelyik betegen születik? Vagy a nősténymalac belehal az ellésbe?

Rengeteg gazdátlan malac van már így is! Ha többet szeretnél, fogadj örökbe, vagy hozz tenyésztőtől. Ne szaporíts.

2016. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én nem akarok szaporítani csak kiváncsi vagyok rá,meg van egy hím tengerimalacom és ha véletlen nőstény kerülne mellé akkor azért ezt szeretném tudni hogy mégis mennyi idejig tegyem egy ketrecbe őket
2016. aug. 27. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
"mégis mennyi idejig tegyem egy ketrecbe őket" Pár másodpercre sem szabad egy ketrecbe rakni ivaros hímet nősténnyel, ugyanis a hím ennyi idő alatt is befedezheti. Ha nem szaporítod őket, miért írtad, hogy láttál már 3 hetet és fél percet is? Kérlek, legyél felelős gazdi, és a hím-nőstény párosítást felejtsd el.
2016. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért mert néztem hogyha lány tengerimalacot kapnék akkor tudjam hogy meddig lehessenek együtt
2016. aug. 28. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a szüleidben is tudatosítsd, hogy ne vegyenek neked lány tengerimalacot a hím mellé. Egy felnőtt hím mellé egy frissen elválasztott hím kölyök a megfelelő választás, nősténnyel egyáltalán nem szabad összeraknod.
2016. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!